En büyük farkımız: Türkiye

GloballyPort.com ekibi, ürün tedariki yaparken veya taleplere karşılık verirken Türkiye'deki üreticilerden ve tedarikçilerden yararlanır! Hızlı ihracat & ithalat yapabilmek için basit adımlar atar, hızlı sonuçlar alırız.
Önce Türkiye!

Yol Haritası

Yol haritası çok önemlidir. Gideceğiniz yönü bilmiyorsanız, başarı elde edemezsiniz. GloballyPort.com, profesyonel bir şekilde çalışır

Doğrulanmış Profiller

Hem alıcılar, hem satıcılar için doğrulanmış profil sistemimizi kullanırız. Sadece gerçek alıcılar ve satıcılar ile çalışırız.

Online Ticaret

Dünyanın her yerinden, bir araya gelmeden milyonlarca dolarlık ticaret yapabiliriz. Online sözleşmeler, güvenli ödeme yöntemleri ve lojistik çözümleri, uzmanlık alanımızdır.

0 %
taleplere karşılık verme oranımız
0 +
Ülkeye Hizmet Veriyoruz
0 +
Dilden İnsana Ulaştık

Ne düşündüğünüz biliyoruz

Uzun yıllarda e-ihracat ve e-ithalat yapan GloballyPort.com ekibi, aklınıza takılan soruları cevaplıyor. Ekibimiz ile çalışmanın avantajlarını sıralayalım.

Uluslararası ticaret yaparken en çok merak edilen konu güvenli ticaret konusudur. GloballyPort.com, ürününüzü yurt içinde veya yurt dışında güvenle taşır ve garanti altına alır. Ürünün sigortası, ekspertizi ve en önemlisi güvenli ödeme yöntemleri için bütün altyapımız hazırdır. 

Türkiye'de üretilen ürünler kaliteli ve düşük maliyetlidir. Covid-19 sonrasında dünyanın tercihi hem maliyet hem de kalite açısından Türkiye olmaktadır. GloballyPort.com, resmi kaynaklar ve doğrulanmış üreticiler ile çalışır. 

GloballyPort.com, Türkiye'de ki üreticilerden fiyat teklifi verirken herhangi bir ücret talep etmez. Türkiye dışındaki ülkelerdeki tedarikçilerden fiyat teklifi almak için ücret talep edebilir. 

GloballyPort.com, dijital pazarlamaya büyük önem verir. Ürünlerinizi satışınız hızlandırmak için aşağıdaki hizmetleri üreticiler ile paylaşır

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Web Sitesi
 • Ürün Kataloğu 
 • Online Kampanyalar
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • SEO çalışması
 • Basın Bülteni
 • Tercümanlık Hizmeti
 • Gümrük Ofisi Bağlantısı
 • Dijitalleşmeye Giriş
 • Dış Ticaret Eğitimi

GloballyPort.com, uluslararası hizmet veren kurumlar ile çalışır. Çok ciddi indirim fırsatları ile ürününüzü satın alırken sigorta ve nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

*sigorta ve nakliye hizmetlerimizde sorumluluk hizmet alınan şirkete aittir. 

GloballyPort.com ile satış yapmak için belirli paketler vardır. Yerli ve milli üretim yapan bütün kurum ve kişilere GloballyPort.com ücretsizdir. 

GloballyPort.com'da talep oluşturmak için bazı şartlar vardır. Diğer B2B sitelerinde olduğu gibi üye olan herkes, talep ekleyemez! Alıcının ve talebin gerçek olduğunu teyit etmek için bazı şartlar uygularız.

Hayır. Önceliğimiz Türk üreticiler fakat ülkemizde üretimi olmayan ürünlerin tedariki konusunda Türk yatırımcılar ile yurt dışından işbirliği yaptığımız firmalar vardır.

Merak ettiğiniz soruları info@globallyport.com adresine mail göndererek sorabilirsiniz. 

Bir tık kadar yakınız

Türkiye'den satın almak istediğin ürünler için dakikalar içerisinde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanına dağılmış profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışmak için sizden haber bekliyoruz.

Videoyu oynat

Alıcılar için gerçek tedarikçiler

GloballyPort.com, 2019 yılında alıcı ve satıcıları bir araya getirmek amacıyla kurulmuştur. Sahte talepleri ortadan kaldırmak ve sadece gerçek üreticileri bir araya getirmek için alışagelmişin dışında bir B2B platformuyuz. GloballyPort.com, talepleri doğruladıktan sonra, önce Türkiye'de üretim yapan firmalar ile iletişime geçerek en uygun fiyatı alır. Talep edilen ürünün Türkiye'de üretimi yoksa, yabancı yatırımcılar ile yurt dışından tedarik yapabilir. GloballyPort.com, doğrulanmış tedarikçiler ile çalışır.

Dünyaya ulaşıyoruz

GloballyPort.com, sahip olduğu konşimento arşivi ile ürününüzü satmak için profesyonel yol haritasına göre çalışır. Hangi ürünü, hangi ülkeye satabiliriz çok iyi biliyoruz! Ne üretirsen üret, dünyanın dört bir yanında satış yapma yeteneğine sahibiz.