Akademi

Globally Port

Akademi

Kendi web sitenizi kurmak ve satış yapmak mı istiyorsunuz? Globally Port Akademi ile rekabete önde başlayacaksın. Sektörüne ve ürününe özel eğitimleri kaçırmadan kendi B2B siteni kurmak ister misin?

Online İhracat

Dükkan dükkan gezme devri bitti. Artık herkes Online'da!  İnternet üzerinden dünyaya ürün satabilir veya ürününe alıcı bulabilirsin. E-ihracatta bağımsızlık, kâr demektir. 

Müşteri Bulma

Sanal dünya müşteri bulma açısından büyük kolaylık sağlar.  Masraf yok, seyahat yok, diksiyon eğitimi almaya gerek yok! Tek bir tık ile müşteri bulabilirsiniz.

Güvenli Taşımacılık

Karayolu ve deniz taşımacılığında en uygun fiyatı bulmanız ve ürününüzü çok uygun fiyata Avrupa ve Amerika'ya göndermeniz için eğitim alabilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

Güvenli ödeme yöntemlerini öğrenerek hem işinizi hem de birikiminizi garanti altına alın. Akreditif ve blokaj tabanlı ödeme yöntemlerini öğrenin.

Görsel Pazarlama

Dijitalde ihracat & ithalat yapmak için görselleştirme çok önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımı eğitimi alarak hem markanızı hem ürününüzü profesyonelleştirebilirsiniz. 

Zengin Eğitim İçeriği

Globally Port Akademi ile dış ticaret, dijital pazarlama ve satış üzerine onlarca eğitim alabilirsiniz. Ücretsiz eğitimler bile ihracatta başarı için yeterli olacaktır.

Dış Ticaret Akademisi

İhracat eğitimi almak isteyen kişiler için hazırladığımız Globally Port Akademi, işletmesini büyütmek ve e-ihracat yapmak isteyen girişimcilere yöneliktir. Covid-19, ihracat ve ithalat modellerini baştan aşağıya değiştirdi. Akreditif ödeme yöntemleri ve temassız ticaret popüler bir hale geldi. 

Seyahat ve reklam masrafları başta olmak üzere networking edinmek için ülke ülke gezme zamanı geçti. İnternet üzerinden sizde müşteri bulabilir ve ürününüzü satabilirsiniz. Dış ticaret eğitimi sayfamızda alıcı nasıl bulunur, yurtdışına ürün satışı nasıl yapılır gibi birçok eğitim bulunmaktadır.

Değişen dünyaya ayak uydurmak için sizde dijitale taşının. Eski fikirler ile yeni dünyada rekabet etmek mümkün değildir. Yeniliğe ayak uydurmalı ve sanal dünyada ‘ben de varım’ deme zamanı geldi.

Eski fikirler ile yeni dünyada rekabet etmek mümkün değildir. Eğitimini tamamlayın ve dijitale taşının.