TOGG Servis Randevusu Nasıl, Nereden Alınır? Servis Fiyatları

TOGG servis randevusu almak istiyor musunuz? 2023 TOGG servis randevusu, nereden nasıl alır diye öğrenmek istiyorsanız TOGG servis fiyatlarına bakın. İşte detaylar!
TOGG Servis Randevusu Nasıl, Nereden Alınır Servis Fiyatları

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen ve aracısız olarak satılacak olan TOGG elektrikli araçlarını satın alan kişilerin en çok merak edeceği konu şüphesiz satış sonrası hizmetlerdir. Elektrikli araçlarda birçok sorun aynı akıllı telefonlarda olduğu gibi yazılım güncellemeleri ile giderilebiliyor. TOGG servis randevusu almadan önce bilmeniz gerekenler ile alakalı detaylı bilginin çok yakına resmi web sitesinden paylaşılması bekleniyor. TOGG servisleri Türkiye’nin ilk başta mega şehirleri İstanbul, İzmir ve Antalya gibi yerlerde olacak. Büyük şehirlerden sonra Türkiye’nin 81 ilinde servislerin olması bekleniyor. Bu arada bilmeyenler için söylemek gerekiyor; TOGG ilk etapta online olarak satılacak fakat ilerleyen günlerde TOGG mağazalarından da elektrikli araç satın alınabilecek.

TOGG servis randevusu nereden alınır? TOGG servisi numarası

TOGG servisleri araçlar satın almaya başladıktan hemen sonra olmayacak. TOGG 2023 yılından sonra farklı modellerde piyasaya sürecek ve fiziksel olarak TOGG servis randevusu en çok merak edilen konu olacak. TOGG servis numarası veya TOGG servisleri iletişim numaraları gibi bilgiler için TOGG müşteri temsilcisini aramanız yeterli olacaktır. TOGG elektrikli aracının satışları aracısız olarak web sitesi üzerinden yapılacak veya mağazalar açılmaya başlandığında mağazalar üzerinden yapılacak. Aracısız satış olduğu için satış fiyatları hep aynı olacak. TOGG servis fiyatları aynı şekilde stabil olacak ve lokasyona göre değişmeyecek. Hem satışlar hem de servisler aracısız olduğu için her şey sistematik ve ekonomik fiyatlı olacak.

togg servis randevusu

TOGG servis fiyatları listesi

TOGG servislerinde işinde uzman personeller çalışacak. Resmi olmayan bilgilere göre TOGG servisleri aynı zamanda TOGG mağazaları olacak. Yani mağazalar ve servis aynı konumda olacak. Birçok elektrikli araç markasında servis hizmeti almadan önce aynı devlet dairesine gider gibi randevu almanız gerekiyor. TOGG randevu alma sisteminin bu sebeple çok yakın bir zamanda aktif olması bekleniyor. TOGG servis randevularında günlük kaç araç alınacağı, fiyat listesi veya diğer detaylar henüz belli olmadı. TOGG 2023 servis fiyatları listesi yayınladığınızda buradan sizlerle paylaşacağız.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email