İhracat Haberleri / Blog

Toptan fındık ihracatı ve ithalatı burada! Fındık üreticileri, tedarikçileri, fabrikaları ve yetiştiricileri GloballyPort.com'da! Fındık ihracatı ve ithalatı yapan firmalar ile tanışın.

Toptan ranza ihracatı, ithalatı ve üretimi yapan firmalar burada! Türkiye'de demir ranza üreticileri, tedarikçileri ve fabrikaları için tıklayın. Yataklı, merdivenli demir ranza modelleri ve fiyatları!

Un ihracatı ve ithalatı yapan firmalar arasındayız! Toptan buğday unu üreticileri, fabrikaları ve tedarikçileri aramayın. Un üreticileri, tedarikçileri ve fabrikaları ile Türkiye’ye toptan beyaz un ithalatı yapın. Bize ulaşın indirimli fırsatları kaçırmayın.

Ahşap Euro palet ihracatı ve ithalatı yapmak için GloballyPort.com’a tıklayın. Toptan palet üreticileri ve tedarikçileri için bize ulaşın. Palet ihracatı, ithalatı ve üretimi yapan firmaları aramayın, bizden satın alın.

Toptan ayakkabı ihracatı ve üretimi yapan firmalara GloballyPort.com'dan ulaşabilirsiniz. Spor Ayakkabı, Klasik Ayakkabı, Outdoor, Bot ve Gore-Tex ayakkabı çeşitleri ithalat ve ihracat firmaları listesi burada!

Ukrayna, ayçiçek yağı ihracatı başarısından sonra buğday ihracatında da rekor kırdı.

Şeker ve ayçiçek yağındaki fahiş fiyatlardan sonra yeni bir önlem alındı. Olası bir gıda krizinin önüne geçmek için sınırlandırma getirildi.

CİF ödeme şekli, CIF teslimat yöntemi nedir nasıl yapılır?

Covid-19 pandemisi ile birlikte dünya çapında hem PPE ürünlerinde hem de gıda, giyim ve inşaat malzemeleri gibi ürünleri ciddi bir kıtlık yaşandı. İstanbul'dan Almanya'ya ihracat hız kazandı.

Nitril eldiven konusunda dünyada yeni bir pazar oluştu ve çok sayıda kişi bu pazardan gelir elde ediyor. Üreticiler değil, aracılarda ciddi gelirler elde ediyor. Türkiye' de Avrupa'nın ve Ortadoğu'nun en büyük nitril eldiven fabrikası açılıyor. İşte detaylar!