Pelet Sobası İhracatı Üretimi Yapan Firmalar Toptan Pelet Kazanı Üreticileri 2022

Rusya’nın doğal gaz akışını kesmesi ile birlikte Avrupa’da oldukça popüler olan pelet yakıtı insanların ilgisini çekmeye başladı. Pelet sobası ihracatı yapan firmalar Türkiye’de bir elin parmağını geçmezken son birkaç ay içersinde pelet sobası üretimi artış göstermeye başladı. Özellikle Almanya Romanya Polonya Avusturya gibi ülkelerde pelet sobası ithalatı yapan firmaların sayısı artmaya başladı. Türkiye’de pelet sobası üreticileri sabit bir fiyat belirlemezken, Avrupa’da üretim yapan ve satış yapan firmalar haftalık fiyat listeleri Üzerinden satış yapıyor. 2022 yılında Avrupa’nın tam anlamıyla donacağını söyleyebiliriz bu sebeple Avrupalı insanlar pelet sobası satın almaya ve pelet yakıtı yakmaya başladı.

Pelet Sobası ve Toptan Pelet Kazanları

Su ısıtıcılı pelet sobaları özellikle tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kaloriferli pelet sobası ihracatı yapan firmalar Avrupa’ya satış rekorları kırıyor. Kalorisi yüksek olan pelet yakıtı 15 kiloluk bir torbada satılıyor. Bir torba pelet bir evin ihtiyacını bir gün karşılayabiliyor. Pelet sobaları farklı tasarımlara sahiptir. Toptan pelet sobası alan firmalar özellikle ev tipi veya endüstriyel pelet sobalarını tercih eder. Pelet sobaları ve pelet kazanları 2022 yılında Türkiye’de ihracat rekoru kırıyor

949C8E6D C322 4B34 Bdc5 F59Dea19C8Fd
Pelet Sobaları

Son olarak pelet yakıtı ile alakalı detaylı bilgi vermek istiyoruz. Talaş parçalarının birleşmesi ile oluşan peletler, farklı kimyasallar katılarak kalorisi yüksek hale getirilir. Peletler kalitesine göre farklı fiyatlandırmaya sahiptir. Pelet sobaları veya pelet kazanları satın almak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Buy Now

If you would like to purchase immediately, please contact us. Please note that your email extension must be associated with a paid domain extension belonging to your company. If you do not have an email address associated with your company, we may not respond to your inquiry.